Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja zmieniła teren poszukiwań Marka Wojciechowskiego

Utworzony przez to-nie-ja, 26 marca 2009 r. o 16:49 Powrót do artykułu
~studentka~ napisał:
a dziwi Cię że tyle osób przejęło się tym zdarzeniem? przecież jest studentem, jednym z nas, młodym, podobno bardzo mądrym chłopakiem. przed nim całe życie. każdy ma nadzieję że wszystko skończy się dobrze. pamiętam jak w czwartek tydzień temu pierwszy raz jedna dziewczyna spytała mnie czy przypadkiem nie byłam wtedy w archiwum, czy go nie widziałam. cały Lublin go szuka. nawet w moim rodzinnym Świdniku wiszą na słupach i przystankach plakaty. mam nadzieję że wszystko się dobrze skończy...
Chcialam tylko podkreslic tym co napisalam ze to wielka tragedia, i nie tylko dla rodziny ale dla nas wszystkich. Ja tez jestem studentka i bardzo przejmuje sie ta tragedia, co chwila sprawdzam czy nie ma jakies wiadomosci... czekam na ta dobra... Ta historia spedza mi sen z powiek, i na pewno nie tylko mi... Te plakaty w Swidniku swiadcza o wielkim wspolczuciu i zaangzowaniu ludzi, i uwazam ze powinny byc porozwieszane w calym wojewodztwie... im ich wiecej tym wieksza szansa ze chlopak sie znajdzie... ja w to ciagle wierze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była noc, widziałam wszystko. Wyszłam na spacer z psem. Nie mogłam spać, było zimno (przestali grzać). I spacerowałam z demonami. I lady M. była między nami. A dziś na krwawym czole nosi przepaskę hipisowską, kryjąc coś. A książę nie jest , jak u Willego, rozgrzeszony. On wiedzie prym! (choć teraz jest ostro wkur_ony) Nie zna mnie...., ale zaczyna się bać. A ja spokojnie idę spać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noc napisał:
To była noc, widziałam wszystko. Wyszłam na spacer z psem. Nie mogłam spać, było zimno (przestali grzać). I spacerowałam z demonami. I lady M. była między nami. A dziś na krwawym czole nosi przepaskę hipisowską, kryjąc coś. A książę nie jest , jak u Willego, rozgrzeszony. On wiedzie prym! (choć teraz jest ostro wkur_ony) Nie zna mnie...., ale zaczyna się bać. A ja spokojnie idę spać.
lecz sie, zalosna jestes ;/ w takiej sytuacji taki ch.. zart,poza tym twoj text wskazuje na jakas chorobe psychiczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek wracaj tesknie za Toba:(( Jesli ktos cos wie o tej nocy błagam niech da znać anonimowo na policje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
lecz sie, zalosna jestes ;/ w takiej sytuacji taki ch.. zart,poza tym twoj text wskazuje na jakas chorobe psychiczna
A mnie się jakoś dziwnie nie wydaje, żeby to był chory żart tej osoby, no chyba, że naprawdę ma coś z psychiką,...ale nic nie powiem...policja zrobi swoje i mocno w to wierzę, choć też już słyszałam pewne 'opowieści' na temat wyniku poszukiwań...pomódlmy się i najlepiej zrobimy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noc napisał:
To była noc, widziałam wszystko. Wyszłam na spacer z psem. Nie mogłam spać, było zimno (przestali grzać). I spacerowałam z demonami. I lady M. była między nami. A dziś na krwawym czole nosi przepaskę hipisowską, kryjąc coś. A książę nie jest , jak u Willego, rozgrzeszony. On wiedzie prym! (choć teraz jest ostro wkur_ony) Nie zna mnie...., ale zaczyna się bać. A ja spokojnie idę spać.
Ta osoba ,,NOC,,albo cos widziala,albo ma zajebisty problem z psychika;;;;;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam domysły, że scenariusz tej tragedii mógł być inny niż zabłądzenie Marka i utknięcie gdzieś w okolicy. Mogło być tak, że potracił Go samochód, spanikowany kierowca zabrał rannego chłopaka do samochodu i porzucił gdzieś za miastem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam jak policjanci przeszukiwali wąwóz na czubach,ale...ominęli małe siedlisko!!? dlaczego? widziałam jak uciekali stamtąd chłopcy!!niech ktoś to sprawdzi,nie wiedziałam ze szukają kogos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasmin1962 napisał:
Widziałam jak policjanci przeszukiwali wąwóz na czubach,ale...ominęli małe siedlisko!!? dlaczego? widziałam jak uciekali stamtąd chłopcy!!niech ktoś to sprawdzi,nie wiedziałam ze szukają kogos.
A czy wtedy, gdy jasnowidz, z którym skontaktowała się rodzina Marka, wskazał jako miejsce poszukiwań Park Ludowy, przeszukano tereny bliskie Cukrowni??? Chodzi mi o te bagienka i małe, że tak powiem stawy, zwane też Osadnikami. Bystrzycę też przeszukiwano odcinkami, wprawdzie z użyciem sonaru, ale nurt w niektórych miejscach jest silny. Choć nie dopuszczam do siebie myśli, że akurat tam mają znaleźć Marka, to jednak, jak już czegoś szukają, powinni to robić od początku do końca, całościowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...